. Anti_Mor
verze A.00
.
Antivirový systém na viry typu ONE HALF

Anti_Mor

Charakteristika systému Anti_Mor

Každý, koho trápí neviditelné superviry, jistě docení kvalitní antivirový otevřený programový systém na viry nové generace. Rezidentní, Multipartitní, Stealth, 100% Polymorfní, Tunelující, Kódované, ... Mnohým uživatelům PC (řádově tisíce) od svého uvedení do počítačového světa na výstavě Invex 94 již pomohl.

Součástí systému verze A.00 jsou celkem tři samostatné programy. Každý je určen na vyhledávání a odstraňování určitého superviru a jeho mutací. Programy jsou napsány tak, aby vyhledávací a odstraňovací činnost vykonávaly spolehlivě v každé situaci, nezávisle na přítomnosti viru v operační paměti a na jeho maskovacích schopnostech. U virů typu ONE HALF navíc dokáží zodpovědně odstranit těžké následky přítomnosti viru na disku C: - beze ztráty dat odkódují virem znepřístupněné oblasti disku.

Navíc dokáží zhruba vyčíslit pravděpodobnost přítomnosti supervirů podobných, které ještě neznají na 100%. Uživatele upozorňují na možnost přítomnosti viru příbuzného z již známých varovným hlášením. Nelze odstranit vir podobný, pouze 100% známý. Objevený podobný vir je třeba prostudovat a zařadit mezi známé do nové verze systému ANTI_MOR. Autoři systému předem děkují za zaslání vzorků infikovaných programů při nalezení podobných virů.


Dodací podmínky systému Anti_Mor


  shareware verze - vyhledávač ................... 450,- Kč
  plná verze - vyhledávač a odstraňovač .......... 660,- Kč

všechny ceny uvedeny bez DPH (DPH=19%)

vypnout diakritiku
vypnout diakritiku
download SHAREWARE verze (63 KB)
download SHAREWARE verze
základní stránka GEMA Soft
základní stránka GEMA Soft

Poslední aktualizace stránky 14.7.1997 (viz historie změn)