. Hradba
verze 4.34
.
Ochrana programů proti nelegálnímu užívání

Hradba

Proč používat ochranný systém Hradba

Jesliže odpovíte na některou z položených otázek ANO, pak je systém HRADBA určen právě pro Vás.

Ochranné principy

Systém HRADBA je určen pro ochranu programů typu .COM a .EXE pro počítače řady PC/XT/AT/386/486/586/... a operační systém MS-DOS V3.00 - V7.00 před neoprávněným kopírováním. Základem ochranného systému HRADBA je Licenční disketa, formátovaná speciálním způsobem tak, aby nebyla kopírovatelná ani napodobitelná žádným v současnosti známým softwarovým prostředkem. Licenční disketa je zároveň zcela kompatibilní s disketou typu DSDD systému DOS, včetně plné kapacity. Každá Licenční disketa je opatřena licenčním číslem dodavatele. Ochraňované programy se převedou do zakódovaného tvaru a unikátním způsobem se připoutají k Licenční disketě. Ochráněný program je opatřen účinnými antiladícími mechanismy, které znemožňují vyřazení ochrany. Takovým způsobem je možné vázat na jednu Licenční disketu i více programů.

HRADBA V4.34 - aktuální verze ověřená dlouholetou praxí

Ochrana umožňuje legálnímu uživateli spouštět ochráněné programy pouze za přítomnosti jim příslušné Licenční diskety v disketové mechanice A: nebo B:. Po nainstalování ochráněného programu na pevný disk pomocí speciálního programu již Licenční disketa není vyžadována, ochráněný nainstalovaný program si ověřuje prostředí - hardware, ve kterém se nachází. Shledá-li nesoulad v některém z parametrů, nespustí se. Odběratel ochrany má k dispozici řadu voleb, které mu umožňují přizpůsobit vlastnosti ochráněného programu podle momentálních potřeb. Například: počet povolených instalací (0 až 9, příp. neomezený počet), spustitelnost programu z Licenční diskety, atributy nainstalovaného programu, možnost zálohování nainstalovaného programu, připojení zakódovaného individuálního textu k programu, předávání Licenčního čísla příp. dalších parametrů chráněnému programu, sebekontrola ochráněného programu proti virům apod. Nainstalovaný program je možné odinstalovat s evidencí povolených instalací.


Dodací podmínky systému Hradba

Plně funkční demo

Sestava:

Použití:

Cena: 299,-

Start kit

Sestava:

Použití:

Cena: 999,- Kč (jednorázový poplatek)

Licenční diskety

Licenční disketa 5.25" nebo 3.5" DSDD DOS kompatibilní je speciálně formátovaná a je nekopírovatelná žádným známým softwarovým prostředkem.

počet kusů disket 5.25" cena za kus Kč Poznámky
1 až 19 259,- - NEBO kusová sazba 10% z prodejní ceny ochráněného
produktu, minimálně však 75,- Kč
- Cena po 3.5" licenční diskety je o 10% vyšší.
20 až 49 219,-
všechny ceny uvedeny bez DPH (DPH=19%)

vypnout diakritiku
vypnout diakritiku
základní stránka GEMA Soft
základní stránka GEMA Soft

Poslední aktualizace stránky 18.2.1999 (viz historie změn)